Occasion GMC à vendre à Campbellton
2020 GMC Sierra 1500 cabine multiplace 4x4 caisse de 5,75 pi
4WD Crew Cab 147
| Final Price: | $23,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 165 $*(Bi-weekly)$23,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,292).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Camions |
| Moteur: | 5,3L 8cyl |
| Couleur extérieure: | Gris |
| NIV: | 1GTU9AEF3LZ207265 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | 4x4 |
| Stock #: | 25212B |
| Ville: | Campbellton |
2017 GMC Sierra 1500 SLE cabine multiplace 4x4 6,5 pi
4WD Crew Cab 153.0 SLE
| Final Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 236 $*(Bi-weekly)$27,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,772).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Camions |
| Moteur: | 5,3L 8cyl |
| Couleur extérieure: | Gris |
| NIV: | 3GTU2MEC0HG369342 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | 4x4 |
| Stock #: | 25503B |
| Ville: | Campbellton |
2017 GMC Sierra 1500 SLT cabine multiplace 4x4 caisse de 5,75 pi
4WD Crew Cab 143.5 SLT
| Final Price: | $32,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 278 $*(Bi-weekly)$32,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,339).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Camions |
| Moteur: | 5,3L 8cyl |
| Couleur extérieure: | Autre |
| NIV: | 3GTU2NEC9HG507952 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | 4x4 |
| Stock #: | 25622A |
| Ville: | Campbellton |
2017 GMC Sierra 1500 cabine double 4RM 6,6 pi
4WD Double Cab 143.5
| Final Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 168 $*(Bi-weekly)$19,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,265).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Camions |
| Moteur: | 5,3L 8cyl |
| Couleur extérieure: | Autre |
| NIV: | 1GTV2LEC3HZ346135 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | 4x4 |
| Stock #: | 25646B |
| Ville: | Campbellton |
2017 GMC Sierra 1500 cabine double 4RM 6,6 pi
4WD Double Cab 143.5
| Final Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 168 $*(Bi-weekly)$19,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,265).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Camions |
| Moteur: | 5,3L 8cyl |
| Couleur extérieure: | Bleu |
| NIV: | 1GTV2LEC4HZ403961 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | 4x4 |
| Stock #: | 26077A |
| Ville: | Campbellton |
2015 GMC Sierra 1500 cabine multiplace 4x4 6,5 pi
4WD Crew Cab 153.0
| Final Price: | $16,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 197 $*(Bi-weekly)$16,995 x 48 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,460).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Camions |
| Moteur: | 5,3L 8cyl |
| Couleur extérieure: | Gris |
| NIV: | 3GTU2TEC7FG221521 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | 4x4 |
| Stock #: | 25347A |
| Ville: | Campbellton |
Loading More Vehicles ...





