Occasion Voitures, VUS, & camions à vendre à Campbellton
2020 Honda Civic LX berline 4 portes
LX Manual
| Final Price: | $16,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 117 $*(Bi-weekly)$16,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $7,290).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Berline |
| Moteur: | 2,0L 4cyl |
| Couleur extérieure: | Autre |
| NIV: | 2HGFC2E53LH021315 |
| Transmission: | Manuelle |
| Traction: | Traction avant |
| Stock #: | 26067A |
| Ville: | Campbellton |
2018 Chevrolet Cruze LT automatique berline 4 portes
4dr Sdn 1.4L LT w/1SD
| Final Price: | $10,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 83 $*(Bi-weekly)$10,995 x 84 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $4,073).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Berline |
| Moteur: | 1,4L 4cyl |
| Couleur extérieure: | Bleu |
| NIV: | 1G1BE5SMXJ7109901 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | Traction avant |
| Stock #: | 25669A |
| Ville: | Campbellton |
2018 Toyota Corolla SE (CVTi-S) berline 4 portes
SE CVT
| Final Price: | $18,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 143 $*(Bi-weekly)$18,995 x 84 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $7,036).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Berline |
| Moteur: | 1,8L 4cyl |
| Couleur extérieure: | Noir |
| NIV: | 2T1BURHE0JC976899 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | Traction avant |
| Stock #: | 25556A |
| Ville: | Campbellton |
2016 Chevrolet Malibu LS avec 1LS berline 4 portes
4dr Sdn LS w/1LS
| Final Price: | $4,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Kilométrage:270,230 km
| Type: | Berline |
| Moteur: | 1,5L 4cyl |
| Couleur extérieure: | Blanc |
| NIV: | 1G1ZB5STXGF191738 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | Traction avant |
| Stock #: | 24717A |
| Ville: | Campbellton |
As-is vehicles have NO WARRANTY
2015 Chevrolet Malibu 1LT LT berline 4 portes
4dr Sdn LT w/1LT
| Final Price: | $3,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from 46 $*(Bi-weekly)$3,995 x 48 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $813).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Type: | Berline |
| Moteur: | 2,5L 4cyl |
| Couleur extérieure: | Autre |
| NIV: | 1G11C5SL6FF310717 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | Traction avant |
| Stock #: | 25375B |
| Ville: | Campbellton |
2011 Buick LaCrosse CXL berline 4 portes traction avant
4dr Sdn CXL FWD
| Final Price: | $2,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Kilométrage:152,619 km
| Type: | Berline |
| Moteur: | 3,6L 6cyl |
| Couleur extérieure: | Gris |
| NIV: | 1G4GC5ED9BF313557 |
| Transmission: | Automatique |
| Traction: | Traction avant |
| Stock #: | 25466B |
| Ville: | Campbellton |
Loading More Vehicles ...





