Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Campbellton
2026 Chevrolet TrailBlazer LT 4dr All-Wheel Drive
AWD 4dr LT
| Final Price: | $33,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:11,198 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KL79MRSLXTB016512 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26184A |
| City: | Campbellton |
2025 Buick Encore GX Preferred 4dr All-Wheel Drive
AWD 4dr Preferred
| Final Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,280 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | KL4AMCSL0SB139323 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26230A |
| City: | Campbellton |
2024 Buick Encore GX Sport Touring 4dr All-Wheel Drive
AWD 4dr Sport Touring
| Final Price: | $30,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,447 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KL4AMESL7RB007679 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25656A |
| City: | Campbellton |
2024 Chevrolet Equinox RS 4dr All-Wheel Drive
AWD 4dr RS
| Final Price: | $36,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,363 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Brown |
| VIN: | 3GNAXWEG0RL228418 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26034A |
| City: | Campbellton |
2024 Chevrolet Trax LT 4dr Front-Wheel Drive
FWD 4dr LT
| Final Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:36,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KL77LHE28RC240288 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26151A |
| City: | Campbellton |
2024 GMC Terrain SLE 4dr All-Wheel Drive
AWD 4dr SLE
| Final Price: | $38,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:37,569 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3GKALTEG5RL166845 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25508A |
| City: | Campbellton |
2024 GMC Terrain SLE 4dr All-Wheel Drive
AWD 4dr SLE
| Final Price: | $35,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,365 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3GKALTEG1RL204846 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26080A |
| City: | Campbellton |
2024 Honda Civic LX-B 4dr Sedan
LX-B CVT
| Final Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:55,412 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2HGFE2F21RH107083 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26011A |
| City: | Campbellton |
2023 Chevrolet Silverado 1500 Work Truck 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
4WD Crew Cab 157 Work Truck
| Final Price: | $40,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $282*(Bi-weekly)$40,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $17,583).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDAEDXPG355318 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25637A |
| City: | Campbellton |
Loading More Vehicles ...






