Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Campbellton
2017 Chevrolet Cruze Hatch Premier Auto 4dr Hatchback
4dr HB 1.4L Premier w/1SF
| Final Price: | $14,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $126*(Bi-weekly)$14,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $4,699).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3G1BF6SM2HS508834 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 25516A |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 LS 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 LS
| Final Price: | $25,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $219*(Bi-weekly)$25,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,145).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUKNEH7HG284774 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24289B |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 High Country
| Final Price: | $21,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $185*(Bi-weekly)$21,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,892).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3GCUKTEC2HG480954 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25260A |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 WT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 Work Truck
| Final Price: | $21,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $185*(Bi-weekly)$21,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,892).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUKNEHXHG319131 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25325A |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 WT 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
4WD Double Cab 143.5 Work Truck
| Final Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $168*(Bi-weekly)$19,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,265).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1GCVKNEC1HZ192102 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25276A |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 1LT LT w/ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 LT w/1LT
| Final Price: | $9,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $83*(Bi-weekly)$9,900 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,102).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUKREC1HG294860 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26096A |
| City: | Campbellton |
4WD 4dr SE
| Final Price: | $10,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $93*(Bi-weekly)$10,999 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,446).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1FMCU9GD1HUB92043 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25421B |
| City: | Campbellton |
2017 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
4WD Crew Cab 153.0 SLE
| Final Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $236*(Bi-weekly)$27,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,772).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GTU2MEC0HG369342 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25503B |
| City: | Campbellton |
2017 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 SLT
| Final Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $253*(Bi-weekly)$29,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,399).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3GTU2NEC9HG507952 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25622A |
| City: | Campbellton |
Loading More Vehicles ...








