Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Campbellton
2022 Buick Envision Avenir All-Wheel Drive
AWD 4dr Avenir
| Final Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $206*(Bi-weekly)$29,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,865).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | LRBFZSR49ND027097 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25559A |
| City: | Campbellton |
2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
AWD 4dr LT w/1LT
| Final Price: | $28,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $199*(Bi-weekly)$28,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,436).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3GNAXUEV5NL239265 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25227A |
| City: | Campbellton |
2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
AWD 4dr LT w/1LT
| Final Price: | $28,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $199*(Bi-weekly)$28,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,436).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2GNAXUEV4N6105514 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25694A |
| City: | Campbellton |
2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
AWD 4dr LT w/1LT
| Final Price: | $25,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $179*(Bi-weekly)$25,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,150).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3GNAXUEV7NL234262 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25390B |
| City: | Campbellton |
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
4WD Crew Cab 157 LT Trail Boss
| Final Price: | $47,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $330*(Bi-weekly)$47,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $20,585).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3GCPYFED0NG147525 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26149A |
| City: | Campbellton |
2022 Chevrolet TrailBlazer RS All-Wheel Drive
AWD 4dr RS
| Final Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $185*(Bi-weekly)$26,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,579).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | KL79MUSL1NB105679 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25537A |
| City: | Campbellton |
2022 GMC Terrain SLE All-Wheel Drive
AWD 4dr SLE
| Price: | $34,995 |
| Final Price: | $25,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $178*(Bi-weekly)$25,900 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,109).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GKALTEV5NL172864 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 23309A |
| City: | Campbellton |
2022 Hyundai Santa Fe Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
Preferred AWD w/Trend Package
| Final Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $185*(Bi-weekly)$26,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,579).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 5NMS3DAJ6NH409111 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26217A |
| City: | Campbellton |
Loading More Vehicles ...





