Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Campbellton
2023 Chevrolet Silverado 1500 Work Truck 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
4WD Crew Cab 157 Work Truck
| Final Price: | $40,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $282*(Bi-weekly)$40,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $17,583).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDAEDXPG355318 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25637A |
| City: | Campbellton |
2020 GMC Sierra 1500 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147
| Final Price: | $23,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $165*(Bi-weekly)$23,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,292).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GTU9AEF3LZ207265 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25212B |
| City: | Campbellton |
2020 RAM 1500 Classic ST 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
Express 4x4 Crew Cab 5'7 Box
| Final Price: | $30,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $213*(Bi-weekly)$30,995 x 96 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $13,294).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3C6RR7KT0LG186532 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25583A |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 LS 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 LS
| Final Price: | $25,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $219*(Bi-weekly)$25,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,145).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUKNEH7HG284774 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24289B |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 High Country
| Final Price: | $21,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $185*(Bi-weekly)$21,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,892).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3GCUKTEC2HG480954 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25260A |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 WT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 Work Truck
| Final Price: | $21,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $185*(Bi-weekly)$21,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,892).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUKNEHXHG319131 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25325A |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 WT 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
4WD Double Cab 143.5 Work Truck
| Final Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $168*(Bi-weekly)$19,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,265).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1GCVKNEC1HZ192102 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25276A |
| City: | Campbellton |
2017 Chevrolet Silverado 1500 1LT LT w/ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 LT w/1LT
| Final Price: | $9,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $83*(Bi-weekly)$9,900 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,102).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUKREC1HG294860 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26096A |
| City: | Campbellton |
2017 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
4WD Crew Cab 153.0 SLE
| Final Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $236*(Bi-weekly)$27,995 x 72 Months @ 9.49% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,772).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GTU2MEC0HG369342 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25503B |
| City: | Campbellton |
Loading More Vehicles ...









